Yacht Club LS Brno přijímá nové členy

Začněte s jachtingem na Brněnské přehradě

Je čas na nový sport! 

Yacht Club LS Brno pořádá již 15 let velmi úspěšné příměstské tábory Léto pod plachtami a nyní přijímá nové členy. Vyzkoušet jachting si tak mohou na Brněnské přehradě děti do 10 let, výjimečně i starší, které se přihlásí do jachtařské přípravky na plachetnice RS Tera. Když děti jachting chytne, postoupí do závodního týmu RS Tera nebo RS Feva. V klubu nyní sportuje a závodí kolem 50 dětí, takže si tady každý najde kamarády. Jachting je sport na celý život, a proto je YC Lodní sporty Brno otevřen i rodičům a jejich podpory si váží. Více informací najdete na www.lsbyc.cz

Příměstské tábory

Pro zážitky na lodi nemusíte jezdit jenom k moři! I na Prýglu se dá v létě zažít neskutečná zábava. Léto pod plachtami ve znamení větru, vody, sluníčka, a hlavně srandy čeká na Vaše ratolesti pod vedením party špičkových jachtařů, kteří se o ně skvěle postarají. Během celého týdne si děti osvojí nejen základy plavby na plachetnicích, ale také si společně zasoutěží v různých hrách se spoustou nových kamarádů. A to vše můžou zažít na čerstvém vzduchu u Brněnské přehrady.

A aby rodiče nebyli smutní, jsou tímto srdečně zváni na grilování, které se koná každý čtvrtek. Během tohoto příjemně stráveného odpoledne Vám děti ukážou, co se naučily a v čem se zlepšily během celého týdne.

Budeme se těšit na skvělé léto plné nových tváří, zkušeností, zábavy a hlavně plachtění!

Více informací a přihlášky na https://letopodplachtami.lsbyc.cz