Jachting na Rozkoši

Na Rozkoši si děti, které si vybraly jako svůj sport jachting, parádně užily léto. Na táboře se naučily ovládat plachetnici, na programu měly spoustu her a přišel za nimi i Neptun! Chcete, aby vaše děti zažily něco podobného? Přihlaste je na jachting! Jachting Rozkoš TJ Slávia-jachting Česká Skalice nové děti přijímá, tréninky probíhají o víkendech. K dispozi jsou plachetnice Optimist, RS Feva a RS400. Více informací poskytne Jan Štěpánský, tel.: +420 737 272 620, e-mail: honzastepansky@gmail.com.

Jachtařský tábor na Rozkoši je zaměřen nejen na sport, ale také na vytváření vztahu k vodě a plavidlům obecně. Děti jsou v kontaktu s vodou v různých formách po velkou část dne, a to nejen za ideálního počasí.

Budíček byl v sedm hodin ráno a večerka v devět hodin večer. Nechyběla celotáborová hra na téma Dva roky prázdnin. Děti spaly v podsadových stanech s podlážkou. Lodí má klub dostatek, proto není třeba, aby každé dítě mělo svou vlastní. Na závěr proběhl táborák, kterého se zúčastnili i rodiče.