Letní jachtařské tábory v Praze a na Nechranicích

Letní jachtařské tábory v Praze a na Nechranicích

YC CERE organizuje v červenci a v srpnu jak klasické letní tábory s přespáváním na Nechranicích, tak příměstské tábory v Praze - Podolí nebo v Praze – v marině DOCK.

Pro koho jsou tábory určeny?

Letní tábory (ať už ty v Praze nebo ty na Nechranicích) jsou určeny především začínajícím a mírně pokročilým jachtařům. Ideální věkové rozmezí je mezi 8 a 14 lety.

Co když nefouká?

V případě déletrvajícího bezvětří se trenéři společně s dětmi věnují například jachtařské teorii, ale především zkouší také jiné (nejen) vodní sporty. Na Nechranicích především paddleboarding, plavání nebo koloběžky. V Praze navíc i veslování.

Jak vypadá trénink?

Trénink je rozdělen na čtyři základní části – briefing, vlastní trénink, zpětná vazba na vodě, debriefing. Během pobytu na vodě se trenéři soustředí na různá cvičení v závislosti na zkušenostech jednotlivých skupin a aktuálních povětrnostních podmínkách.

Je potřeba nějaké speciální vybavení?

Yacht Club CERE poskytuje účastníkům jachtařských tréninků plachetnici, vestu a v neposlední řadě trenéra s doprovodným/záchranným člunem. Jediná nutná výbava je tedy oblečení, které může být např. jen nepromokavá lehká bunda a kalhoty, náhradní pár bot (tenisky). 

Kolik to stojí?

Cena za týdenní tábor na Nechranicích: 9 250 Kč/osoba (zahrnuje dopravu, ubytování, stravu, trénink, pronájem lodí, trenérské čluny).

Cena za týdenní příměstský tábor v Praze: 5 300 Kč/osoba (zahrnuje stravu, trénink, pronájem lodí, trenérské čluny).

Více informací a termíny najdete zde: https://www.cere.cz/cz/letni-tabory.html