Jachtařské příměstské tábory

YC Pardubice pořádá tři turnusy příměstského tábora v areálu klubu na Seči, tradičně poslední dva týdny v červenci a první týden v srpnu.

Termíny příměstských táborů v roce 2022:
25.–29. 7. 2022 
1.–5. 8. 2022
8.–12. 8.2022
  
Tábory jsou určené pro předškolní děti (6–7 let) a žáky prvního stupně základní školy s trvalým bydlištěm rodičů či osob pečujících o dítě v území MAS Železnohorský region tedy zejména z obcí v okolí přehradní nádrže Seč: Běstvina, Bojanov, Horní Bradlo, Práchovice, Seč, Třemošnice, Vápenný Podol. Kapacita tábora je 20 dětí.

Cena: Pro rodiče a osoby pečující o dítě v uvedeném věku z území MAS Železnohorský region, kteří jsou zaměstnáni, studují, rekvalifikují se nebo aktivně vyhledávají zaměstnání, je v rámci dotace cena vyčíslena pouze ve výši nákladů na stravování dětí během tábora – 600 Kč.  

Program: Příměstský tábor bude provozován od 7 do 17 hodin. Děti budou zábavnou formou během dopoledních a odpoledních bloků seznámeny se základy pravidel jachtingu, základy plachtění, dozví se o pravidlech pohybu lodí na vodě a vše si pod dohledem instruktorů a trenérů také na vodě vyzkouší. Součástí aktivit budou rovněž doplňkové sporty a hry. V případě nepříznivého počasí jsou dětem k dispozici prostory klubovny. 

Pokud se vašim dětem jachting zalíbí, mohou se přidat. YC Pardubice pořádá pro své členy tréninky mládeže každou středu v 16:15 na písníku Hrádek u Pardubic a pobytový tabor v areálu klubu na Seči na začátku srpna.

Více informací najdete zde: www.ycpardubice.cz